Hakkımızda

Hakkımızda

Çalışma hayatına endüstriyel temizlik ürünleri satış temsilciliği ile başlayan firmamız, zaman içinde çalışma alanını ileri teknoloji oto yıkama ve koruma sistemleri üzerine yoğunlaştırmıştır. Teknolojinin ilerlemesi ve oto kuaför sektöründe görülen işgücü ve zaman kaybı bizleri bu alanda yenilikleri araştırmaya ve dinamik adımlar atmaya zorlamıştır. Yeni ve mevcut teknolojileri araştırarak uluslar arası piyasada yerimizi koruyoruz.müşteri memnuniyeti öncelikli olarak doğaya saygılı bir şekilde müşterilerinin talepleri ve ihtiyaçlarının karşılayacak şekilde, kaliteye ve hızlı hizmete gösterdiği hassasiyet ile temizlik endüstrisinde lider olmayı hedeflemektedir. Bugün işyerlerimizde “buharlı oto yıkama teknolojisi ve döşeme temizleme” sistemlerinde allcar üniteleri kullanılmaktadır.

Teknoloji

Geniş ürün yelpazesi, güçlü laboratuar desteği ve gelişmiş AR-GE imkanları ile çağdaş teknolojisini sunmaktayız.

Kalite

Tüketicinin değişen gelişen ve bilinçlenen beklentilerini devamlı takip ederek uyguladığımız yüksek kaliteli ürünler ile sektöre toplam kalite hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. ALLCAR ekibi olarak gerek çalışanları gerekse müşterileri ile bu misyonu paylaşmayı bir yaşam biçimi olarak kabul etmekteyiz. Genç dinamik ve bilinçli kadromuzla müşterilerimizin tüm taleplerine özel çözümler üretmek ve bu çözümleri kalıcı kılmak en önemli ilkemizdir.

Çevreye Saygı

Hammade tercihimizde üreticimizin çevre korumaya gösterdiği saygı ve hassasiyet uygulama esnasında tarafımızca da titizlikle sürdürülmektedir. Doğa dostu, güvenli ve yüksek standartlı hijyen çözümleri, çevreyi kirletmeden müşterilerimizin sağlığını da ön plana alarak uygulamak, geleceğimize en büyük yatırımdır. Kullandığımız teknoloji, bir araç yıkaması için sadece 2,5 Lt. Su kullanımı gerektirmektedir.

Amacımız

AVM de Çevre dostu teknoloji ile AVM müşterilerinin ziyaretleri süresi içinde bölgede ilk kez uygulaması yapılacak olan ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı “Vale Hizmetleri ve Araç yıkama” hizmetlerinin sunulmasıdır. Bu proje bölgede bir ilk olup bu anlamda Mersin Forum AVM nin müşteri hizmetlerine yeni bir halka eklemesi anlamına da gelmektedir.